Kişisel Alanlar

ME.Ünv.Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Ana sanat dalı lisans ve yüksek lisans yapan Okan,

“Tesadüf diye bir şey yoktur” sözünün gerçekliğini Steve Wilkes’ın şaman enerji yükseltimi çalışmaları denkliği ile keşfetti. Öznel yeteneklerini keşif ve geliştirme yolunda yolculuğuna başladı.

Sezaver Seçki ile kuantum eğitimi, Nazan Turgut-Yoss ile Transandantal Meditasyon deneyimleri, Mehmet Kasım ile nefeslerimizde keşfedilmesi gereken bir sufinin gizli olduğu bilgisini anlamıştır.

Beki İkala Erikli’den Melek Koçluğu eğitimi, Kubilay Aktaş’tan Celcelutiye 1 ve 2. eğitimlerini almış; Gülden Gönülden ile Mandala Eğitiminde kendi içindeki sembol okuma ve görsele dökme düşüncelerini pekiştirmiştir.

En son Aygün Kabadayı’dan Drunvalo Melchizedek‘in “Yaşam Çiçeği” öğretisini “Aydınlanan Kalbin Uyanışı” eğitimini alarak her şeyin ve her şeyin merkezinin kalp olduğu bilgisi üzerine yoğunlaşmış ve atölyesini bu merkeze kurmuştur.

Numeroloji, Doğanın matematiği, Altın Oran, Mandala Art, Doğa bütünlüğü içinde sembollerin kullanım yöntem ve teknikleri ile kişisel yaratım alanları üzerinde seminerler ve atölye eğitimleri vermeye başladı.

Luna Tülay Okan, eğitimlerden harmanladığı bilgilerini, sezgilerini Mandala Workshop çalışmaları aracılığı ile duyarlı diğer sezgilerle buluşturmaya devam etmektedir.

Ana Sayfaya Dön...